LHANÍM NÁS NEROZDĚLÍ!

SDÍLEJTE PRAVDU
O GENERÁLU PAVLOVI

LEŽ 1.
PAVEL VYHLÁSÍ MOBILIZACI A NAŠI SYNOVÉ A MUŽI PŮJDOU DO VÁLKY

PRAVDA

Je to lež nejhrubšího zrna. Generál Pavel veřejně odmítl, že by chtěl vyhlásit mobilizaci. Naopak vždy zdůrazňoval, že je potřeba vůči Rusku postupovat tak, aby nedošlo k přímému konfliktu s NATO. Prezident navíc mobilizaci ani sám vyhlásit nemůže. K tomu je potřeba obou komor Parlamentu a návrhu vlády. Mobilizaci nezvažuje ČR ani žádný stát NATO.

LEŽ 2.
PAVEL NÁS ZATÁHNE DO VÁLKY S RUSKEM

PRAVDA

Generál Pavel od začátku války varuje před kroky, které by mohly vést k válce Ruska s NATO. Naopak vždy usiloval o jednání s Ruskem, aby nedošlo k válce. Jako předseda Vojenského výboru NATO dokonce úspěšně jednal s náčelníkem ruského generálního štábu Gerasimovem. Jako prezident by se zasadil o urychlení mírových jednání.

LEŽ 3.
PAVEL ZNOVU ZAVEDE POVINNOU VOJENSKOU SLUŽBU

PRAVDA

Generál Pavel nechce obnovit povinnou vojenskou službu. Naopak byl vždy proti takovým návrhům a zdůrazňoval, že ČR potřebuje profesionální armádu složenou z lidí, kteří si povolání vojáka sami dobrovolně vybrali.

LEŽ 4.
PAVEL TU UDĚLÁ AMERICKOU VOJENSKOU ZÁKLADNU

PRAVDA

Generál Pavel jasně říká, že nevidí důvod pro výstavbu americké základny v ČR. Nejdůležitější je pro něho bezpečnost Česka, a pokud by to vyžadovalo pomoc našich spojenců v NATO, je rozhodně pro jejich přítomnost.

LEŽ 5.
PAVEL JE KANDIDÁTEM ASOCIÁLNÍ VLÁDY

PRAVDA

Generál Pavel se opírá o nominaci více než 80 tisíc občanů z celé České republiky, nemá vůči vládě žádné závazky a často ji kritizuje za nedostatečnou pomoc lidem. Vládní strany jej ústně podpořily, protože je i u jejich voličů oblíbený.

LEŽ 6.
PAVEL JE KANDIDÁTEM MĚSTA PROTI VENKOVU

PRAVDA

Generál Pavel bydlí v malé vesnici v Ústeckém kraji. Pravidelně se setkává s lidmi po celé České republice, navštěvuje i ty nejmenší obce a zná problémy místních lidí. Jako prezident chce tlačit na vládu, aby bohatství naší země bylo rovnoměrně rozdělováno a pozvedly se opomíjené regiony.

LEŽ 7.
PAVEL ZRUŠÍ KORUNU A ZAVEDE EURO

PRAVDA

Generál Pavel je pro to, abychom v budoucnu měli euro, stejně jako Slovensko, Chorvatsko a většina zemí Evropy, protože je to lepší pro naše lidi i ekonomiku. Přechod na euro ale není na pořadu dne a prezident o něm nemůže rozhodnout.

LEŽ 8.
PAVEL JE PRO ZAVEDENÍ CENZURY

PRAVDA

Generál Pavel je obhájcem svobody slova a často kritizuje přehnanou politickou korektnost. Zároveň varuje před informační válkou, kterou proti nám Rusko vede šířením lží na internetu. V tomto případě jen zdůrazňuje, že stejná pravidla, jako platí ve fyzickém světě, by měla platit i v tom online.

LEŽ 9.
PAVEL BYL KOMUNISTICKÝM ROZVĚDČÍKEM ŠKOLENÝM KGB V RUSKU

PRAVDA

Generál Pavel nikdy nestudoval v Rusku, nikdy neměl nic společného s KGB ani s StB a za komunismu jako rozvědčík nepracoval. Všichni historici a archivní dokumenty jasně říkají, že za minulého režimu pouze začal studovat kurz vojenského zpravodajství, který ale dokončil už v demokracii v roce 1991.

LEŽ 10.
PAVEL JE VOJÁK, NE DIPLOMAT

PRAVDA

Generál Pavel je nejvyšší diplomat, kterého polistopadové Česko kdy mělo. Ve vojenské diplomacii strávil mnoho let, jako předseda Vojenského výboru NATO měl za úkol vyjednávat shodu 30 zemí. Jednal více než tisíckrát s prezidenty, králi a ministry. Vedl mnohá složitá a úspěšná jednání s lidmi, jako je Donald Trump, ruský náčelník generálního štábu Valerij Gerasimov nebo turecký prezident Erdogan. Mezi našimi spojenci na Západě je vysoce uznáván.

Newsletter generála Pavla

Odebírejte
novinky

Chcete dostávat čerstvé informace a pozvánky na mé akce? Přihlaste se k odběru novinek a mějte vždy ten nejlepší přehled.